Zasady dostaw

Bardzo się cieszymy, że jesteś w gronie klientów Diety Domowej i będziesz korzystał z wygodnych i smacznych posiłków przygotowywanych przez nasz Zespół.

Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych informacji o korzystaniu z diety pudełkowej:

Dostawa

Pamiętaj, że dostawa jest realizowana w godzinach od 1:00 do 8:30. Upewnij się, że w panelu klienta są dane, które umożliwią kurierowi pozostawienie zestawu bez konieczności budzenia Cię. 

Jeżeli zestawy będą czekać na klatce, na ganku w lecie koniecznie przygotuj opakowanie termiczne. Nasze dania są świeże i bez konserwantów – w cieple ich jakość będzie się pogarszać! Dlatego też odebrane już posiłki przechowuj w lodówce.

Zarządzanie zamówieniem:

Swoim zamówieniem możesz zarządzać przez Panel Klienta. 

W panelu możesz również:

  • codziennie oceniać menu i dania
  • zawiesić dostawy ( max. na 2 dni przed datą dostawy, do 17:00)
  • zmienić adres dostawy (max. na 1 dzień przed datą dostawy, do 12:00)

Zasady korzystania z Diety Domowej

  • Jedzenie powinno być przechowywane w lodówce i należy je spożyć w ciągu 48 godzin od daty produkcji określonej na etykiecie zabezpieczającej danie. 
  • Posiłki przeznaczone do spożycia na ciepło należy podgrzać z wykorzystaniem kuchenki mikrofalowej, na palniku (po przełożeniu do garnka) lub w piekarniku (po przełożeniu do naczynia żaroodpornego). 

W przypadku podgrzewania w kuchence mikrofalowej przed wstawieniem należy wykonać kilka dziurek w folii zabezpieczającej. 

Jeżeli podgrzewasz posiłki w piekarniku lub na patelni użyjcie kilku łyżek wody podczas podgrzewania.

  • Posiłki przeznaczone do spożycia bez odgrzewania, warto wyjąć z lodówki na około 15-30 minut przed spożyciem (podgrzane do temperatury otoczenia jest smaczniejsze)
Dieta Domowa

Dieta Domowa – Twój pyszny catering z dostawą do domu

Zamów najsmaczniejsze dania domowe i ciesz się smacznymi posiłkami w swoim domu. Pyszne potrawy, bezpieczna i szybka dostawa w przystępnych cenach. Spróbuj!

Zobacz cennikZAMÓW